Andrra e Sinanit sot feston ditëlindjen, shikoni çfarë feste ka organizuar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Andrra e Sinanit sot feston ditëlindjen, shikoni çfarë feste ka organizuar

15:24 | 21 Prill 2019

Andrra Destani është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Sinan Hoxhës.

Ata janë martuar para pak viteve dhe dasma e tyre madhështore u përfol shumë në media e në publik, përcjell ORAinfo.

Andrra dhe Sinani tani janë prindër të një djali.

Ndonëse është shumë e përkushtuar në familjen dhe profesionin e saj, Andrra është shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar disa foto në ditën e ditëlindjes së saj, e ku duket se ka organizuar një festë madhështore./ORAinfo/4

Komento: