Andrra festoi ditëlindjen, dalin pamjet nga festa e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Andrra festoi ditëlindjen, dalin pamjet nga festa e saj

00:00 | 22 Prill 2019

Andrra Destani ka festuar ditëlindjen dhe ka ndarë disa imazhe nfa festa e saj.

Bashkëshortja e këngëtarit shqiptar Sinan Hoxhës, Andrra ka festuar ditëlindjen.

Në këtë ditë të rëndësishme për të, s’kishte si të mungonte një festë përrallore.

Imazhe nga kjo mbrëmja e kaluar ka ndarë me ndjekësit e saj edhe vet ajo në llogarinë Instagram.

Në krahët e këngëtarit, ajo duket mjaftë e ëmbël dhe tejet e lumtur.

Komento: