Andrra i do shumë zbukurimet e festave, ka shkuar në një vend përrallor sonte

21:02 | 07 Dhjetor 2018

Andrra është tashmë shumë e njohur për publikun.

Ajo u bë e njohur si nusja e Sinan Hoxhës, e tashmë ka shumë fansa, shkruan ORAinfo.

Bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme e të shumta.

Sot ka publikuar një foto, ku vendi në të cilin ka shkuar është i zbukuruar për mrekulli.

Duket se Andrra i do shumë festat e fundvitit dhe zbukurimet që bëhen gjatë tyre./ORAinfo/

Komento: