Andrra ia ‘ftohë’ të gjithave, shikoni si po duket në dasmën e Bleros dhe Afronës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Andrra ia ‘ftohë’ të gjithave, shikoni si po duket në dasmën e Bleros dhe Afronës

22:52 | 21 Shtator 2019

Sot, Blero dhe Afrona i dhanë fund beqarisë.

Çifti kanë organizuar një dasmë madhështore dhe me shumë të ftuar.

Në mesin e të ftuarve është edhe këngëtari i njohur, Sinan Hoxha dhe gruaja e tij Andrra.

Andrra duket se sfidoi të gjitha me fustanin dhe pamjen e saj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!