Andrra merr dhuratën më të bukur sot, do të befasoni se ҫfarë është – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Andrra merr dhuratën më të bukur sot, do të befasoni se ҫfarë është

18:37 | 12 Janar 2019

Andrra është tashmë shumë e njohur për publikun.

Ajo u bë e njohur si nusja e Sinan Hoxhës, e tashmë ka shumë fansa, shkruan ORAinfo.

Bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme e të shumta.

Sot përmes një postimi ka treguar se ka marrë si dhuratë një vizatim shumë të bukur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!