Andrra një nënë shumë e zonja,ja se sa me stil e ka veshur djalin e saj

21:15 | 08 Dhjetor 2018

Andrra Destani, u bë emër i njohur në mediat që kur ajo bëri publike lidhjen e saj me këngëtarin e njohur, Sinan Hoxha.

Lidhja e tyre e dashurisë u bë edhe më serioze pasi ata e kurorëzuan atë me martesë. Një vit më vonë erdhi në jetë djali i tyre, Ansi, përcjell ORAinfo.

Ai sot është rritur dhe di të kujdeset shumë mirë për vetën. Nëna e tij, Andrra kujdeset për çdo detaj rreth fëmijës së saj të vetëm.

Andrra, duket se ka shumë shije, pasi që di shumë mirë ta veshë djalin e saj… Shikoni foton më poshtë dhe do të bindeni për këtë fakt./ORAinfo/

Komento: