Andrra shtatzënë, vishet e rregullohet bukur për të dal – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Andrra shtatzënë, vishet e rregullohet bukur për të dal

16:58 | 12 Janar 2021

Andrra Destani u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Sinan Hoxhës.

Ajo që nga fillimi u bë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil, shkruan ORAinfo.

Andrra është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo po duket shumë bukur dhe e veshur me stil./ORAinfo/

Komento: