Andrra vesh dallamat e arit, kaq bukur duket – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Andrra vesh dallamat e arit, kaq bukur duket

12:43 | 26 Shtator 2022

Sa bukur duket Andrra në dallam të arit.

Andrra Destani gjithmonë shkëlqen me veshjet që bën.

Ajo në shumë aspekte duket perfekte, duke i kushtuar rëndësi të madhe paraqitjes fizike, shkruan Kosovarja.

Së fundmi, tregon që i ka merak veshjet tradicionale, ku shihet me dallam të arit dhe grim perfekt.

Edhe si nuse, Andrra duket si kukull.

Komento: