Anijet ushtarake ruse hyjnë në Mesdhe – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Anijet ushtarake ruse hyjnë në Mesdhe

20:47 | 22 Gusht 2019

Pamje të frikshme nga Mesdheu.

Një grup anijesh ushtarake të Flotës së Veriut kaloi Ngushticën e Gjibraltarit dhe hyri në Mesdhe.

Sipas agjencisë ruse të lajmeve TASS, që citon zyrën e shtypit të Flotës së Mesdheut, “këto anije do të angazhohen në stërvitje”.

Grupin e anijeve ruse e udhëheq kryqëzori raketahedhës “Maresciallo Ustinov”.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!