Anita befasohet nga Ramushi për ditëlindje, kjo është dhurata për të – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Anita befasohet nga Ramushi për ditëlindje, kjo është dhurata për të

21:21 | 12 Tetor 2021

Kjo është dhurata që Ramushi i bëri Anitës për ditëlindjen e saj të 41-të.

Ajo sot feston ditëlindjen.

Dhe, natyrisht se Anita ka marrë një dhuratë nga bashkëshorti i saj, shkruan lajmi net.

Ramush Haradinaj ka vendosur ta gëzojë bashkëshorten e tij me një buqetë të madhe trëndafilash me ngjyrë të kuqe,

Anita e ka postuar dhuratën në storien e saj në Instagram ku ka shkruar: “Me dashuri nga burri”.

Komento: