Anita del me shoqe, merr ‘vëmendjen’ e të gjithëve

22:37 | 13 Dhjetor 2018

Anita Haradinaj është gruaja e politikanit dhe aktualisht kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt.

Ajo është një gazetare e njohur në Televizionin Publik të Kosovës, dhe u bë e njohur në publik në moshë shumë të re, shkruan ORAinfo.

Anita përveç që është shumë e angazhuar në familje dhe në profesion, është shumë aktive në rrjete sociale dhe vazhdimisht poston imazhe të jetës së saj.

Ajo sot ka postuar një fotografi me kunatat e saj, e që shkëlqejnë të gjitha me dukjet./ORAinfo/

Komento: