Anita e uron Lolën për ditëlindje me një foto intime duke u puthur me Dautin! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Anita e uron Lolën për ditëlindje me një foto intime duke u puthur me Dautin!

09:42 | 12 Qershor 2019

Lola dhe Anita Mucaj janë dy motrat shumë të njohura në mediat dhe publikun shqiptar.

Edhe më të njohura e më të komentuara u bënë pas martesës me Daut dhe Ramush Haradinaj, përcjell ORAinfo.

Ato komentohen shumë sidomos për veshjet e tyre plot stil.

E sot Lola po e feston ditëlindjen e saj të 32-të.

Anita është përkujdesur t’ia urojë ditëlindjen motrës së saj me fjalët me të bukura, ndërsa urimit ja ka bashkangjitur një foto ku Lola shfaqet duke u puthur nga burri i saj, Daut Haradinaj. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!