Anita edhe në shtëpi vishet e rregullohet bukur, kaqurrelat e saj morën tërë vëmendjen sonte – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Anita edhe në shtëpi vishet e rregullohet bukur, kaqurrelat e saj morën tërë vëmendjen sonte

22:33 | 26 Mars 2020

Anita Muҫaj është gazetarja e njohur kosovare.

Përveç me profesionin e saj, Anita u bë e njohur si gruaja e politikanit dhe kryeministrit aktuar, Ramush Haradinajt, shkruan ORAinfo.

Çifti janë shumë të përfolur edhe për jetën e tyre private e Anita është shumë aktive në rrjetet sociale.

Anita sonte ka publikuar një foto ku shihet e veshur dhe e rregulluar bukur.

Qëndrimi në shtëpi, ka qenë thirrja e Anitës për të gjithë qytetarët./ORAinfo/

Komento: