Anita i hidhet në krahë Ramushit, publikon një moment romantik – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Anita i hidhet në krahë Ramushit, publikon një moment romantik

10:55 | 01 Prill 2021

Anita e ndan një moment duke u relaksuar me Ramushin.

Anita dhe Ramushi janë ndër çiftet që e shprehin dashurinë në forma të ndryshme.

Duke qenë të afërt me publikun, dyshja nuk mungojnë me imazhe të shumta, shkruan Kosovarja.

Edhe së fundi, ka postuar një fotografi në krahët e bashkëshortit të saj, shkruan lajmi.net.

Anita shihet në një lokal bashkë me Ramush Haradinaj derisa kanë shkrepur një imazh në të cilin shihen tejet të afruar me njëri tjetrin.

“Na”, ka shkruar Anita në fotografi duke mos shoqëruar ndonjë emotikon.

Komento: