Anita me fjalë emocionuese për nënën e saj të ndjerë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Anita me fjalë emocionuese për nënën e saj të ndjerë

00:04 | 05 Dhjetor 2022

“Ah ta kisha pas edhe niher”, Anita me fjalë emocionuese për nënën e saj të ndjerë.

Në emisionin “Kendiv”, Anita Haradinaj foli edhe për nënën e saj të ndjerë.

Ka gati 10 vite që ajo ka vdekur dhe prezantuesja e njohur tha se i mungon në çdo moment.

Në këtë rrëfim, Anita shpalosi detaje edhe për raportin e saj me fëmijët.

Komento: