Anita në krahët e babit, me fjalë emocionuese uron nënën e ndjerë: Gëzuar shpirt nga kudo që të jesh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Anita në krahët e babit, me fjalë emocionuese uron nënën e ndjerë: Gëzuar shpirt nga kudo që të jesh

21:15 | 28 Nëntor 2022

Anita Muҫaj është prezantuese shumë e njohur në vendin tonë.

Përveç me profesionin e saj, Anita u bë e njohur si gruaja e politikanit dhe kryeministrit aktuar, Ramush Haradinajt, shkruan ORAinfo.

Anitën e gjejmë tejet aktive me postime në rrjete sociale.

Para pak çastesh ka sjell një foto tejet emocionuese në krahët e babit të saj, Mustafës, duke i uruar ditëlindjen nënës së saj të ndjerë.

“Unë dhe ky plaku në mungesë të plakës po ja festojmë ditëlindjen. Mam duke qenë e madhe edhe ditëlindjen e ke në këtë ditë të madhe. Gëzuar shpirt nga kudo që të jesh. Të duam”, ka shkruar Anita. /ORAinfo/

Komento: