Anita shumë e zonja edhe në kuzhinë, shikoni çfarë ka gatuar për familjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Anita shumë e zonja edhe në kuzhinë, shikoni çfarë ka gatuar për familjen

20:24 | 18 Tetor 2020

Anita Muҫaj është emri i gazetares tejet të njohur kosovare.

Përveç me profesionin e saj, Anita u bë e njohur si gruaja e politikanit dhe kryeministrit aktuar, Ramush Haradinajt, shkruan ORAinfo.

Anitën e gjejmë përherë shuë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku tregon se është tejet e zonja edhe në kuzhinë, e sot ka përgatitur pasta për familjen./ORAinfo/

Komento: