Anita tregon reagimin e Ramushit kur e pa duke vallëzuar në prova – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Anita tregon reagimin e Ramushit kur e pa duke vallëzuar në prova

12:15 | 05 Dhjetor 2022

“Kur më pa t’u rrotullu”, Anita tregon reagimin e Ramushit kur e pa duke vallëzuar në prova.

Anita Haradinaj ishte pjesë e emisionit “Kendiv” në T7. Ajo u ndal pos tjerash tek përvoja në “Dance with me” dhe pjesën e shumë diskutuar, se si e ka pritur Ramushi pjesëmarrjen e saj atje.

Ajo tregoi se ai e kishte mbështetur idenë e saj dhe gjithashtu e kishte vizituar gjatë provave.

“Gjithsesi, kur më pa t’u sill e rrotullu…”, u shpreh mes të qeshurave Anita derisa foli edhe për angazhimin që kërkon ky format.

Komento: