Aplikimi për gjeneratën e pestë të Limak ASI ka filluar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Aplikimi për gjeneratën e pestë të Limak ASI ka filluar

11:00 | 11 Prill 2019

Në vazhdën e përgjegjësisë sociale të korporatës, Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës ka hapur konkursin për pranimin e studentëve të Universitetit të Prishtinës për gjeneratën e V-të të Insitutit të Shërbimeve Aeroportuale.

Studentëve të Universitetit të Prishtinës do të iu mundësohet trajnimi dhe marrja e njohurive të shërbimeve të aeroportit edhe përmes punës praktike, e poashtu duke iu ofruar edhe mundësi punësimi.

Aplikimi për këtë institut bëhet online në Limakasi com deri me datë 19 Prill 2019.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!