Arbana niset drejt Kosovës, ja kush po e shoqëron

12:55 | 24 Qershor 2024

Arbana Osmani ditën sot e nisi duke udhëtuar drejt Kosovës.

Ky udhëtim ishte paraparë nga moderatorja të ishte e vetme.

Por, babai i saj vendosi ta shoqëroj Arbanën sado që rrugëtimi të jetë i lodhshëm,shkruan Kosovarja.

Zotëria është shembull ideal i një babi, që sado të jetë fëmija i rritur dashuria dhe kujdesi vazhdon gjithë jetën.

Komento: