Arbenita në muajin e 8 të shtatzanisë, publikon foto me barkun e rrumbullakosur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Arbenita në muajin e 8 të shtatzanisë, publikon foto me barkun e rrumbullakosur

18:47 | 23 Shkurt 2021

Arbenitës merr gjithë vemdneArbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive, ku shfaqet edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Ajo dje konfirmoi se është shtatzënë, e sot ka publikuar disa foto me barkun e rrumbullakosur dhe po duket bukur./ORAinfo/

Komento: