Arbenita vesh fustanin më të bukur sonte, do t’iu ‘ҫmend’ me këtë pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Arbenita vesh fustanin më të bukur sonte, do t’iu ‘ҫmend’ me këtë pamje

21:30 | 17 Prill 2020

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me një fustan tejet të bukur./ORAinfo/

Komento: