Arian Daci po qëndronte me familje në Brezovicë, gruaja e tij kishte postuar fotografi sot – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Arian Daci po qëndronte me familje në Brezovicë, gruaja e tij kishte postuar fotografi sot

19:34 | 26 Janar 2019

Sot në Brezovicë si pasojë e rënies së një orteku ndërroi jetë Zëvendësministri i Ministrisë së Diasporës, Arian Daci.

Ai ka mbetur pa shenja jete kurse shoku i tij Arian Bakalli që ishte me të tani është në gjendje të mirë shëndetësore.

Daci po qëndronte me familje në Brezovicë, e gruaja e tij Merita sot ka publikuar foto nga atje.

Kujtojmë që Arian Daci ishte djali i Kryetarit të Akademisë së Shkencave dhe ish-kryeparlamentarit Nexhat Dacit./ORAinfo/

Komento: