Ariana do ta ‘djegë’ Ermalin, me këtë veshje shfaqet me mëngjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ariana do ta ‘djegë’ Ermalin, me këtë veshje shfaqet me mëngjes

11:16 | 28 Shtator 2020

Ariana Fejzullahu është një emër tejet i përfolur në publikun e medieve rozë.

Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj.

Ajo njihet me veshjen e saj plot stil dhe gjithmonë elegante, përcjell ORAinfo.

Ariana sot e ka nisur mëngjesin me joshëse se kurrë me parë.

E veshur me fustan të shkurt e të ngushtë dhe të kombinuar bukur me qizme, Ariana po shfaqet super johëse.

Me këtë pamje ajo do ta ‘djegë’ edhe burrin e saj, Ermal Fejzullahun. /ORAinfo/

Komento: