Ariana Fejzullahu publikon pamje nga shtëpia luksozë e saj

12:20 | 10 Korrik 2024

Ermali dhe Ariana janë një nga çiftet me të ndjekura nga publiku shqiptarë.

Çifti kanë në jetë katër fëmijë: një djalë dhe tre vajza, shkruan Kosovarja.

Disa orë me parë Ariana ka publikuar pamje nga shtëpia luksoze e saj, ku shihet pishina dhe veranda e rregulluar në çdo detaj.

Komento: