Ariana habit me fustanin që ka veshur, kaq shumë e zbulon trupin! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ariana habit me fustanin që ka veshur, kaq shumë e zbulon trupin!

10:59 | 24 Nëntor 2022

Ariana Fejzullahu, është njëra nga emrat më të komentuat të show-bizit.

Që kur ajo u martua me këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahu, Ariana gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Ani pse është nënë e katër fëmijëve, Ariana gëzon forma shumë të mira dhe hiret e saj shpesh i poston në rrjetet sociale.

Ariana në çdo paraqitje duket elegante dhe e rregulluar bukur.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shaqet e veshur me një fustan të shkur dhe me stil.

Në këtë veshje ajo po e zbulon kaq shume trupin e saj.

Ndonëse nënë e katër fëmije, linjat trupore të Arianaës janë në top formë. /ORAinfo/

Komento: