Ariana han mëngjesin në mes të plazhit, shikoni reagimin e Ermalit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ariana han mëngjesin në mes të plazhit, shikoni reagimin e Ermalit

16:30 | 14 Janar 2020

Ariana Fejzullahu është tani një emër shumë i njohur për publikun.

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut është tejet e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil, përcjell ORAinfo.

Këtë kohë çifit po i kalojnë pushimet në Maldives dhe nga atje po publikojnë imazhe të shumta.

Sot, Ariana ka publikuar ku shihet duket e ngrënë mëngjesin në mes të plazhit e Ermali nuk heziton t’a fotografojë atë./ORAinfo/

Komento: