Ariana ka dalë pa pikë grimi sot, kaq shumë e ka lodhur shtatzënia – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ariana ka dalë pa pikë grimi sot, kaq shumë e ka lodhur shtatzënia

19:07 | 12 Qershor 2019

Ariana Fejzuallahu është tani një emër shumë i njohur për publikun e medieve rozë.

Ajo u bë shumë e përfolur që nga lidhja e saj me këngëtarin e mirënjohur, Ermal Fejzuallahun, përcjell ORAinfo.

Tani çifti janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të katërt dhe gjatë kësaj kohe Ariana është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me shoqe, e vëmendjen mori pamja e saj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!