Ariana me pantolla të gërvishura ndryshon stilin, bën kombinim më të mirë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ariana me pantolla të gërvishura ndryshon stilin, bën kombinim më të mirë

15:01 | 15 Gusht 2022

Ariana shfaqet me stilin më të mirë.

Ariana Fejzullahu në shumë aspekte merr vëmendje me pozat e shumta që publikon.

Pasi që gjithmonë pozon në mënyra të veçanta, gjithmonë duket bukur dhe shkëlqen, shkruan Kosovarja.

Këtë herë, duke ekspozuar trupin e saj, Ariana bën dritë dhe tërheqë me linjat trupore.

Komento: