Ariana na prezanton me ‘binjaken’ e saj, shikoni sa shumë ngjajnë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ariana na prezanton me ‘binjaken’ e saj, shikoni sa shumë ngjajnë

21:39 | 06 Gusht 2020

Ajo është tani një emër tejet i përfolur në publik.

Është fjala për gruan e Ermal Fejzullahut, Arianën, përcjell ORAinfo.

Ajo është tejet e komentuar sidomos për paraqitjet plot stil dhe gjithmonë në top-formë.

Ariaën e gjejmë gjithmonë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto me shoqen e saj të ngushtë, e të dyja po duken si të ishin motra./ORAinfo/

Komento: