Ariana na prezanton me motrën dhe dhëndrin e saj, ka diҫka që i befasoi të gjithë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ariana na prezanton me motrën dhe dhëndrin e saj, ka diҫka që i befasoi të gjithë

20:47 | 03 Janar 2019

Gruaja e këngëtarit të njohur kosvoar, Ermal Fejzullahut, Ariana po vazhdon të jetë pothuajse çdo ditë pjesë e mediave rozë.

Ajo është një femër shumë atraktive e cila tashmë është shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Ariana tani ka një numër të madh të ndjekësve, për të cilët ajo është shumë aktive.

Sot ajo ka publikuar një foto të motrës dhe dhëndrit të saj.

Ajo që bie në sy është se motra ngjanë shumë me Arianën./ORAinfo/

Komento: