Ariana ndryshon stil, kështu rri nëpër shtëpi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ariana ndryshon stil, kështu rri nëpër shtëpi

19:45 | 22 Shtator 2022

Ariana Fejzullahu, është njëra nga emrat më të komentuat të show-bizzit.

Që kur ajo u martua me këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahu, Ariana gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Ani pse është nënë e katër fëmijëve, Ariana gëzon forma shumë të mira dhe hiret e saj shpesh i poston në rrjetet sociale.

Atë jemi mësuar ta shohim gjithmonë në stil elegant, por së fundi ajo është parë në veshje sportive nëpër shtëpi.

Kaq bukur po i rrinë./ORAinfo/

Komento: