Ariana nënë e katër fëmijëve, por shikoni si po duket në paraqitjen e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ariana nënë e katër fëmijëve, por shikoni si po duket në paraqitjen e fundit

14:23 | 26 Tetor 2020

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë.

Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo njihet me veshjen e saj plot stil dhe gjithmonë elegante.

Edhe në fotot e fundit ajo shihet e veshur me shumë stil./ORAinfo/

Komento: