Ariana po e dërgon vajzën në shkollë, por çka po ndodh kështu me pamjen e saj

10:59 | 07 Qershor 2019

U bë e njohur si gruaja e Ermal Fejzullahut dhe tani, Ariana Fejzullahu është jnë emër shumë i përfolur ën publik.

Ajo dhe këngëtari tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të katërt, përcjell ORAinfo.

Gjatë kësaj kohe Ariana është tejet aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se e ka dërguar vajzën në shkollë, mirpëo pamja e saj e lodhur mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: