Ariana publikon imazhin me provokues nga Maldivet, do ta ‘shashtris’ Ermalin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ariana publikon imazhin me provokues nga Maldivet, do ta ‘shashtris’ Ermalin

13:46 | 15 Janar 2020

Ariana Fejzullahu është tani një emër shumë i njohur për publikun.

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut është tejet e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil, përcjell ORAinfo.

Këtë kohë çifit po i kalojnë pushimet në Maldives dhe nga atje po publikojnë imazhe të shumta.

Sot, Ariana ka publikuar disa foto ku shfaqet buzë bregdetit në Maldive.

E veshur në mënyrë provokuese, Ariana po duket shumë joshëse në këto imazhe. /ORAinfo/

Komento: