Ariana vishet më me stil se kurrë, por shikoni sa ka paguar vetëm për xhaketën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ariana vishet më me stil se kurrë, por shikoni sa ka paguar vetëm për xhaketën

19:54 | 25 Tetor 2020

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë.

Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo njihet me veshjen e saj plot stil dhe gjithmonë elegante.

Së fundi, ajo ka dal në qytet e veshur plot stil.

E gjithë vëmendjen e mori xhaketa për të cilën Ariana ka paguar 339 euro./ORAinfo/

Komento: