Arianën e ka zbukuruar kaq shumë shtatzënia, befason me pamjen sot – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Arianën e ka zbukuruar kaq shumë shtatzënia, befason me pamjen sot

21:06 | 11 Shtator 2019

Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij Ariana janë një çift tejet i përfolur në publik.

Çifti janë martuar shumë vite më parë dhe janë prindër të tre fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Ata janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të katërt.

E gjatë kësaj kohe Ariana është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se shtatzënia po e zbukuron çdo ditë e më shumë./ORAinfo/

Komento: