Arianës i vjen vjehrri në shtëpi për Bajram, shikoni si e priti ajo

16:46 | 05 Qershor 2019

Këngëtari i mirë njohur, Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij Ariana tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të katërt.

Që të dy i gjejmë tejet aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku kanë shumë ndjekës, përcjell ORAinfo.

Sot, Ermali ka publikuar një foto ku shihet babai i tij, Sabriu i cili i ka vizituar për Bajram.

E në këtë foto shihet mbesa e cila e ka përqafuar fort gjyshin./ORAinfo/

Komento: