Ariani e kishte ndjerë vdekjen pak ditë më parë? Ky është mesazhi që po habit të gjithë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ariani e kishte ndjerë vdekjen pak ditë më parë? Ky është mesazhi që po habit të gjithë

23:48 | 28 Janar 2019

Zëvëndësminitri i Diasporës, Arian Daci humbi jetën dje nga një ortek në Brezovic.

Humbjen e tij e përjetuan rëndë familja dhe miqtë, shkruan ORAinfo.

E janë rrjetet sociale, ato në të cilat është përqëndruar vëmendja edhe për ngushëllime.

Pak ditë para vdekjes, Ariani e kishte publikuar një foto të Fadil Vokrrit, me mbishkrimin “Legjendat nuk vdesin kurrë”.

A thua e kishte ndjerë Ariani vdekjen e tij!?/ORAinfo/

Komento: