Arjola në fustan të shkurtë, thekson linjat e saj perfekte – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Arjola në fustan të shkurtë, thekson linjat e saj perfekte

21:47 | 25 Qershor 2022

Arjola Demiri, është njëra nga aktoret më të dashura shqiptare.

Ishte pikërisht Kosova, vendi që ia dhuroi asaj famën dhe mundësinë që ajo ta shpalosë talentin e saj, shkruan ORAinfo.

Por, ajo bëri bujë të madhe me pjesëmarrjen e saj në Big Brother Vip, ku u cilësua si njëra nga konkurrentet më të dashura e të komentuara.

Tani, ajo është duke shijuar disa ditë pushimi, ku në foton e fundit është shfaqur shumë tërheqëse në fustan të shkurtë./ORAinfo/

Komento: