Arrestohet personi, personi që gabiti ish-gruan e tij në Istog – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Arrestohet personi, personi që gabiti ish-gruan e tij në Istog

09:46 | 23 Shkurt 2021

Policia e Kosovës ka arrestuar Behar Shalën, personin e dyshuar për kryerjen e rrë’mbimit të ish-gruas së tij pak ditë më parë në fshatin Drejë të Istogut.

Bashkë me të dyshuarin Shala ishte edhe gruaja e rrëm’byer në shtëpinë e saj.

Nga i dyshuari është konfiskuar vetura, një revole, dy karikatorë, 29 fishekë, një thikë dhe një maskë.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shala dyshohet se në prezencë të babait të ish-gruas, ka kryer rrë’mimin e saj në bashkëpunim me një person tjetër.

Komento: