Arsenal e do sulmuesin 28 vjeçar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Arsenal e do sulmuesin 28 vjeçar

19:54 | 11 Janar 2019

Arsenali po konsideron të bëjnë një lëvizje për Yacine Brahimi të Porto, kontratën e të cilit skadon në fund të këtij sezoni, raporton Mirror përcjell ORAinfo.

Sulmuesi 28-vjeçar ka shënuar gjashtë gola në 16 paraqitje të ligës për fanellën portugeze.

Megjithatë, Everton dhe Inter thuhet gjithashtu se po mbikëqyrin situatën e futbollisti algjerian./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!