Arsenal – Manchester United, publikohen formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Arsenal – Manchester United, publikohen formacionet zyrtare

20:22 | 25 Janar 2019

Sonte do të zhvillohet ndeshja mes Arsenalit dhe Manchester Unitedit.

Janë publikuar edhe formacionet zyrtare të kësaj ndeshje.

Ndeshja ndërmjet Arsenal dhe Manchester United do të jetë e vlefshme për Kupën Fa.

“Djajtë e kuq” do të synojnë që të shfrytëzojnë formën e jashtëzakonshme që po e kalojnë me Ole Gunnar Solskjaer.

Në anën tjetër “Gunners” do të luftojnë që para tifozëve të vet të dalin me një fitore në këtë ndeshje të madhe.

Kjo ndeshje do të filloj në ora 20:55. Më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare:

Arsenal:

Manchester United:

Komento: