Arsenal me këtë formacion synon ta mposht West Hamin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Arsenal me këtë formacion synon ta mposht West Hamin

13:40 | 12 Janar 2019

Arsenal do të zhvillojë ndeshjen nw udhëtim kundër West Hamit, ku synon që të nxjerr rezultat pozitiv.

Para pak çatesh janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen West Ham – Arsenal.

Kjo ndeshje do të jetë e vlefshme për xhiron e 22-të të Premierligës.

Skuadra e Arsenal futet në këtë takim për të marrë tre pikët, pasi tashmë Manchester United janë afruar në vetëm tre pikë diferencë.

West Ham në anën tjetër do të tentojë që para tifozëve të vet të bëj befasinë dhe t’i prishë planet e Unai Emery.

Ndeshja do të fillojë në ora 13:30. Më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare të skuadrave.

Formacionet zyrtare:

West Ham:

Arsenal:

Komento: