Arsenal merr vendim shokues për Mustafin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Arsenal merr vendim shokues për Mustafin

20:45 | 23 Prill 2019

Arsenali po planifikon një largim masiv të verës të disa prej lojtarëve më të paguar të tyre, sipas Daily Mail.

Unai Emery do të ketë një buxhet transferimi prej vetëm 45 milionë funtesh këtë verë, që do të thotë se do të duhet të shesë për të mbledhur më shumë fonde për të blerë lojtarë, përcjell ORAinfo.

Kjo do të thotë që Shkodran Mustafi, Mesut Ozil, Henrikh Mkhitaryan, Carl Jenkinson, Mohamed Elneny, Chambers Calum dhe David Ospina janë të gjithë kandidatët që do të shiten./ORAinfo/

Komento: