Arsenal – Rennes, publikohen formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Arsenal – Rennes, publikohen formacionet zyrtare

20:23 | 14 Mars 2019

Kjo ndeshje do të jetë e vlefshme për raundin e 1/16-ës.

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Arsenal – Rennes.

Arsenal do të luaj përpara tifozëve të vet në ndeshjen e kthimit kundër Rennes, në kuadër të Ligës së Evropës, shkruan lajmi.net.

Kjo ndeshje do të jetë e vlefshme për raundin e 1/16-ës. Në ndeshjen e parë ‘gunners’ kishin pësuar me rezultatin 3:1.

Sot ata do të tentojnë që të përmbysin gjithçka, me avantazhin e tifozëve dhe fushës në ‘Emirates Stadium’.

Ndeshja mes dy skuadrave fillon në ora 21:00. Më poshtë mund t’i gjeni formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

Arsenal:

Rennes:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!