Arsenali dëshiron të arrijë Ligën e Kampionëve, ky është plani – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Arsenali dëshiron të arrijë Ligën e Kampionëve, ky është plani

19:12 | 30 Dhjetor 2018

Unai Emery dëshiron që Arsenal të sjellë një mbrojtës i ri qendror, një mesfushor dhe një anësor në dritaren e transferimit të janarit, raporton Sunday Times përcjell ORAinfo.

Gunners po kërkojnë të sigurojnë një vend në Ligën e Kampionëve në sezonin e ardhshëm, duke përfunduar në katër skuadrat e Premier Ligës, por tani janë në vendin e pestë dhe pesë pikë pas Chelseat.

Emery ndjen se ekipi i tij duhet të përmirësojë skuadrën e tij me disa ndeshje në mes të sezonit dhe ka shënjestruar një treshe kur hapet dritarja e transferimit pas vitit të ri./ORAinfo/

Komento: