Arsenali vjen me transferim të “çmendur” nga Barcelona – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Arsenali vjen me transferim të “çmendur” nga Barcelona

19:28 | 24 Maj 2019

Arsenali,po e vëzhgon dhe ta transferojë , Samuel Umtitit të Barcelonës, sepse ata shikojnë për të forcuar mbrojtjen e tyre këtë verë, raporton Mirror.

Barça po përpiqet të nënshkruajë Mattijs de Ligt të Ajax-it për ta bashkuar me Frenkie de Jong, e cila mund të hapë derën për një qendërmbrojtës që të largohet nga Camp Nou këtë verë,përcjell ORAinfo.

Sky Sports News e kupton se Topçinjtë duan ta rrëmbejnë Umititin për ta forcuar skuadrën e tyre./ORAinfo/

Komento: