Arsyeja ishte Dauti, Lola tregon pse hoqi dorë nga muzika – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Arsyeja ishte Dauti, Lola tregon pse hoqi dorë nga muzika

11:44 | 31 Korrik 2021

Lola Haradinaj tregon se si hoqi dorë nga muzika dhe arsyeja ishte Dauti.

Bashkëshortja e politikanit ka bërë të ditur se ëndrra e saj ka qenë të bëhej këngëtare.

Megjithatë, ajo nuk i është mundësuar asnjëherë, shkruan lajmi.

Kjo pasi arsyeja që ka hequr dorë nga muzika ishte njohja me bashkëshortin e saj, Daut Haradinaj.

Lola tha se ai i ka thënë të këndon vetëm për të.

“Unë kur e kam njohur Dautin dhe kur më telefonojke nga burgu, unë edhe këndoja nganjëherë, dhe thoja: Kur të del Dauti nga burgu do të më përkrahë, që të arrij sukseset në majat e muzikës, për të qenë ylli i radhës sepse e meritoja jo për gjë. Por megjithatë, Dauti kur doli tha: Çika e mirë, këndo veç për mua nganjëherë! Megjithatë unë s’jam pishman për jetën që kam dhe për statusin që kam”, tha Lola Haradinaj.

Kujtojmë se, nga martesa e saj me politikanin kanë dy fëmijë një vajzë dhe një djalë.

Komento: