Arta Elezaj s’i ndahet luksit, vëmendje merr makina super-luksoze – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Arta Elezaj s’i ndahet luksit, vëmendje merr makina super-luksoze

10:42 | 26 Shtator 2022

Nga pozat e reja të Arta Elezajt, vëmendje merr makina super-luksoze.

Arta Elezaj, njihet në publik për format e saj trupore tejet tërheqëse.

Ajo komentohet shumë në media për jetën e saj luksoze, shkruan lajmi.

Modelja është shumë aktive në rrjete sociale, ku edhe ndanë momente nga jeta e përditshme dhe pushimet e shumta në vende të shtrenjta.

Së fundmi është shfaqur më sportive me një palë tuta të markës ‘Off White’ dhe triko të bardhë po ashtu të së njëjtës firmë.

Ajo ka marrë poza atraktive pranë një veture të tipit Mercedes, në një nga modelet e reja.

Komento: